Miejsce pracy: Dębica, teren woj. podkarpackiego i małopolskiego

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • nadzór nad realizacją procedur BHP, środowiskowych i ppoż w celu zapewnienia spełnienia wymogów prawnych,

  • doradztwo i wsparcie merytoryczne dla kadry zarządzającej w zakresie przepisów i zasad BHP, ppoż i ochrony środowiska,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji w zakresie BHP, ppoż i ochrony środowiska,

  • prowadzenie kontroli przestrzegania przepisów i zasad BHP, aktualizacja oceny ryzyka zawodowego,

  • zapewnienie przeprowadzania wymaganych szkoleń BHP,

  • nadzór nad terminowym wykonaniem oraz prowadzenie ewidencji pomiarów czynników szkodliwych w środowisku pracy

  • prowadzenie procesu postępowania powypadkowego

  • wdrażanie zmian i standardów poprawiających bezpieczeństwo pracy,

Od idealnego kandydata na to stanowisko wymagamy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub ukończonych studiów podyplomowych w zakresie BHP,  uprawnienia Inspektora Ochrony PPOŻ

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej,

  • znajomości obowiązujących przepisów w zakresie BHP, ppoż i ochrony środowiska,

  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole,

  • umiejętności prowadzenia projektów doskonalących,

  • prawo jazdy kat.B

  • Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2.09.1997 r. w sprawie służby BHP (Dz.U.1997.109.704 ze zm.)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • interesującą pracę, pełną profesjonalnych wyzwań,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

    Wypełnij poniższy formularz, aby złożyć aplikację.

    Podaj poprawne informacje oraz załącz wymagane dokumenty